« Svibanj 2024 »

Karneval i Valentinovo u razrednoj nastavi
Autor: Marina Arambašić, 23. 2. 2021.

Iako je ovo posve drugačija godina od ostalih, u učionicama razredne nastave obilježeni su karneval i Valentinovo.

U nastavku članka možete vidjeti kakve su maske odabrali naši učenici kao i na koji način smo obilježili Valentinovo.

Vesele karnevalske fotografije potražite u videu:

Učenici 2.b razreda i Katarina Bulut Čolaković obilježili su kroz dva dana karneval i Valentinovo. Princeze, anđeli, vojnici, magarci, policajci, lavovi, mačke, vještice i  mumije pisali su o ljubavi, igrali valentinovski bingo i računali i otkrivali tajne poruke. Naravno, pisala su se cijeli tjedan i pisma i čestitke koja su s nestrpljenjem u ponedjeljak podijeljena, a još su se danima čitala i bila izvor veselja.

Ljubav = hrana = ptice = Valentinovo

U sklopu Etwinning projekta "Živimo zeleno" čija je voditeljica učiteljica naše škole Marina Arambašić, učenici posebnog razrednog odjela (POOG1) i Ana Coha izradili su hranilice za ptice.

Dragim pticama koje svake godine ostaju prezimiti u našim hladnim krajevima pripremili su hranu s ljubavlju. Ostavili su je na granama drveća u svom dvorištu. Promatrat će, fotografirati, istraživati i bilježiti koje sve ptice dolaze. Vesele se i jedva čekaju podijelili nove informacije s vama.