« Svibanj 2024 »

Svečana priredba povodom Dana škole u Ivanovcima
Autor: Dario Krenek, 5. 6. 2014.

U srijedu 4. 6. 2014., u prostorijama Područne škole u Ivanovcima održana je završna priredba povodom Dana škole.

Program je otvorio školski zbor pjevajući himnu, nakon čega su učenici naše škole pokazali svoja znanja i umijeća u plesu, pjevanju, glumi te recitacijama.

Ana Zimmerman

Slike u Foto-galeriji!

Učenici 2.i razreda izveli su recitacije „Ja hoću biti“, „Ana i pas“ te „Doživjeti stotu“. Učenice 4.i razreda Matea Stjepanović i Lucija Stanić pokazale su svoje glasovne sposobnosti pjevajući pjesme Lane Jurčević i Pink. Marko Todorović i Teo Lončarić zabavili su prisutne ispričavši kratak vic. Dramska skupina predstavila se s dva kraća igrokaza – „Frizura“ i  „Kraj školske godine“, dok je plesna skupina vješto pokazala korake uz pjesme „Daddy cool“ i „Mamma mia“. Učenice viših razreda izvele su recitaciju „Nekoga moraš voljeti“ te dijalog „Ljubavni problemi“. Oduševljenje publike izazvali su učenici 1.i razreda obučeni u narodne nošnje koji su prikazali tradicijske igre s pjevanjem. Osim toga, priredili su i iznenađenje za mame – u sklopu recitacije poklonili su im medalje za strpljenje, dobrotu i ljubav koju su im pružile. Školski zbor otpjevao je dvije pjesme pod nazivom „Krila“ i „Ne rugaj se“.

Program je zaključio ravnatelj koji je poklonio knjigu Sari Valentić za sudjelovanje na Županijskom natjecanju iz Matematike te čokolade učenicama članicama plesne skupine koje su sudjelovale na Županijskoj i Međužupanijskoj smotri plesnog stvaralaštva. Osim toga, učenici 4.i razreda iznenadili su učiteljicu Ljiljanu Marinjak poklonom i prigodnom recitacijom kako bi joj zahvalili za sve što im je omogućila u prethodne četiri godine.