Organizacija nastave od ponedjeljka, 15. 11. 2021. - VAŽNO
Autor: Dario Krenek, 12. 11. 2021.

Dragi roditelji i učenici,

obavještavam vas da će se preporukom Županijskog stožera civilne zaštite, a koju je prihvatila OŠ Ladimirevci, nastava od ponedjeljka, 15. 11. 2021., održavati po modelu A (nastava u školi).

Nastava će se održavati prema utvrđenom rasporedu sati i dolazaka učenika.

Smjene:

· Ladimirevci

· Predmetna ujutro

Razredna poslijepodne

Ivanovci

· Razredna ujutro

· Predmetna poslijepodne

Harkanovci

· Razredna ujutro

Također, od ponedjeljka će se primjenjivati propisane mjere koje su donesene kao dio dopune uputa uz sprečavanje epidemije COVID-19 od dana 5. 11. 2021. godine. Dopune su već prethodno objavljene na web stanici škole.

Najvažnije dopune se odnose na nošenje zaštitnih maski i to:

"– za učenike od 5. razreda osnovnih škola nadalje tijekom cijelog boravka u školi i tijekom boravka u učionici, čak i kada je riječ o ustanovi u kojoj je razmak u učionicama između svih osoba (učenika, nastavnika i dr.) veći od 1,5 metra.

– za nastavnike, odgajatelje i druge djelatnike škola i dječjih vrtića kao i roditelje i druge odrasle osobe tijekom cijelog boravka u školi/dječjem vrtiću i tijekom boravka u učionici odnosno odgojno-obrazovnoj grupi; iznimno cijepljeni odgajatelji i učitelji razredne nastave kao i odgajatelji i učitelji razredne nastave koji su unazad 12 mjeseci preboljeli covid-19 ne trebaju nositi masku kada borave u svojem razrednom odjelu odnosno u svojoj odgojno-obrazovnoj grupi.

– za učenike od prvog do četvrtog razreda osnovne škole (uključujući četvrti razred) kod prolaska zajedničkim prostorijama odnosno u svim situacijama kraćeg trajanja kada se učenici jednog razrednog odjela miješaju s učenicima drugog razrednog odjela (u učionici učenici do 4. razreda, uključujući četvrti razred, ne nose masku).