Javni poziv za dodjelu jednokratnih novčanih potpora učenicima osnovnih škola - VAŽNO!
Autor: Mirjana Janjić, 16. 7. 2019.

Gradonačelnik Grada Valpova Matko Šutalo, na temelju svojih ovlasti, raspisao je javni poziv za dodjelu jednokratnih novčanih potpora učenicima osnovnih škola sa područja grada Valpova u školskoj godini 2019./2020.

Predmet Javnog poziva je dodjela jednokratnih novčanih potpora učenicima osnovnih škola s područja grada Valpova u školskoj godini 2019./2020.

Jednokratna novčana potpora iz prethodne točke ovog Javnog poziva određena je u iznosu od 300,00 kn po učeniku te se dodjeljuje u svrhu nabavke udžbenika, školskog pribora i sl.

Pravo na dodjelu jednokratnih novčanih potpora imaju svi učenici Osnovne škole „Matije Petra Katančića“ Valpovo i učenici Osnovne škole Ladimirevci uključujući i područne škole, od prvog do osmog razreda.

Zahtjev za isplatu novčane potpore podnosi se na propisanom obrascu, koji je sastavni dio ovog Javnog poziva, Uredu gradonačelnika Grada Valpova sa svom dolje navedenom dokumentacijom.

Obvezna dokumentacija koja se prilaže uz zahtjev za dodjelu potpore je sljedeća:

• preslika osobne iskaznice roditelja/skrbnika;
  • preslika tekućeg računa roditelja/skrbnika;
  • izjava o davanju privole za korištenje osobnih podataka.

Zahtjev za dodjelom potpore sa svom propisanom dokumentacijom dostavlja se na sljedeći način:

• putem email adrese: mail@valpovo.hr
  • osobnom dostavom ili putem pošte na adresu: Grad Valpovo, Ured gradonačelnika, Matije Gupca 32, 31 550 Valpovo.

Javni poziv otvoren je u razdoblju od 16. srpnja do 16. rujna 2019. godine.

Ukoliko je zahtjev za dodjelom potpore nepotpun ili nepravodoban, neće se uzeti u razmatranje.

Grad Valpovo zadržava pravo provjere dostavljenih podataka. Prilikom obrade podnesenih zahtjeva može se od podnositelja zatražiti pojašnjenje dostavljene dokumentacije.

Više o navedenom te pristupom na dokumentaciju traženu u javnom pozivu možete pronaći na web stranica grada Valpova ili sljedeći poveznicu OVDJE >>>>>>>>>

Damir Jakopiček, dipl.učit.